Profesionální webové stránky na míru

Profesionální webové stránky na míru
UX. Webdesign.
Backend. Na míru.

Specializujeme se na tvorbu profesionálních webových stránek a portálů, produktových webů, interaktivních katalogů a internetových obchodů.

Jaké weby a online projekty vytváříme?

Jednostránkové
Microsites

Pro prezentaci samostatných kampaní, produktů nebo ostatních menších projektů vytváříme kreativní a funkční jednostránkové weby - microsites. Jejich sdělení je úderné a jsou ideální pro komunikaci konkrétních výhod a vlastností produktů nebo služeb a zvýšení konverze u zákazníka.

Více o microsites

Firemní
webové stránky

Vytváříme přehledné firemní weby zaměřené na prezentaci služeb, referencí, aktualit, cílů, hodnot firmy nebo kariérních možností. Naše weby jsou moderní, jednoduché a intuitivní pro své návštěvníky.

Více o firemním webu

Informační
weby a portály

Tvoříme malé i rozsáhlé informační weby se složitým členěním a kategorizací informací včetně publikačního workflow. I pro tento typ webů máme vlastní řešení a pomůžeme nejen se stavbou webu, ale také se strukturou, aby jednotlivé informace byly perfektně dohledatelné.

Více o informačních webech

Online katalogy produktů

Vytváříme online katalogy produktů, díky kterým bude Vaše nabídka přehledná a dostupná odkudkoliv na světě. Prezentujte svou společnost, produkty a služby lákavě a efektivně.

Více o online katalogu

Klientské
zóny

Pomůžeme Vám se blíže propojit se zákazníky. Nabídnout jim maximum komfortu a informací skrze Váš web. Ušetříme tak čas nejen Vašim zákazníkům, ale i Vám. Více o možnostech vývoje klientských zón se dozvíte v sekci vývoje online systémů.

Internetové obchody

Vytváříme a spravujeme internetové obchody postavené na open-source řešení PrestaShop nebo headless řešení Sylius. Poradíme si jak s typizovaným, tak i unikátním a jedinečným řešením na míru potřebám daného sortimentu.

Více o tvorbě e-shopu

Jak probíhá naše spolupráce?

1

Analýza prostředí

Začátku projektu vždy předchází analýza a příprava řešení na základě reálných údajů. Abychom mohli navrhnout profesionální řešení, musíme nejprve poznat Vás a Vaše podnikání.

2

Wireframing

Když už Vás známe, připravujeme architekturu nového webu a vytváříme tak opravdu funkční a detailně popsaný prototyp. Díky tomu je možné si vše vyzkoušet a projít ještě dříve, než se nakreslí první ikona.

3

Grafický design

Vytváříme profesionální a prémiový grafický design, který Vás odliší od konkurence a utkví v paměti Vašich nových i stávajících zákazníků.

Co je typické pro
Naše řešení?

Ke každému projektu přistupujeme vždy individuálně, kde podle potřeb, rozpočtu i možností navrhujeme výsledné řešení i platformu, na které budeme projekt stavět. To vše proto, aby byl výsledek dle možností nejlepší.

Díky tomu, že se neorientujeme pouze na jednu platformu, můžeme doporučit ten nejlepší systém pro Váš projekt.

Kvalitní kód
Vždy na míru
Co slíbíme, to dodržíme
Zastupitelnost
Vlastní monitorovaný server pro běh webů
Dlouhodobá spolupráce
Zodpovídáme za projekt

Získejte profesionální web
využijte Webflow

Neřešte technologie a dejte peníze tam, kde se Vám rychleji vrátí. My Vám mezi tím postavíme web na platformě Webflow. Rychleji a přitom stejně kvalitně.

Chcete vědět víc?
Čtěte
náš blog

Pravidelně píšeme tematické články. Vpravo uvádíme relevantní výběr a na všechny články se můžete podívat na našem blogu.

#webdesign

Platforma pro prémiový web, který si může dovolit každý

Zobrazit více
Poptejte nás

Poptávka

Rádi probereme jak můžeme kreativně nebo technicky posunout vaší online prezentaci. Spojíme se s vámi co nejdříve od přijetí poptávky.

Kontaktujte nás


Adresa kanceláří

Beneficio Media, s.r.o.
Myslíkova 12
120 00 Praha 2

Získejte nezávaznou cenovou nabídku nebo konzultaci

+420 777 338 288