UX. Webdesign.
Backend. Na míru
nebo no-code.

Specializujeme se na tvorbu profesionálních webových stránek a portálů, produktových webů, interaktivních katalogů a internetových obchodů.

Jaké weby a online projekty vytváříme?

J

Jednostránkové microsites

Pro prezentaci samostatných kampaní, produktů nebo jiných menších projektů vytváříme kreativní a funkční jednostránkové weby - microsites. Jejich sdělení je úderné a jsou ideální pro komunikaci konkrétních výhod a vlastností produktů nebo služeb. Především ale přispívají ke zvýšení konverze u zákazníka. 

F

Firemní webové stránky

Vytváříme přehledné firemní weby zaměřené na prezentaci služeb, referencí, aktualit, cílů, hodnot firmy nebo kariérních možností. Naše weby jsou moderní, jednoduché a pro návštěvníky plně intuitivní.

I

Informační weby a portály

Produkujeme malé i rozsáhlé informační weby se složitým členěním a kategorizací informací včetně publikačního workflow. I pro tento typ webů máme vlastní řešení a pomůžeme nejen se stavbou webu, ale také s jeho strukturou tak, aby jednotlivé informace byly perfektně dohledatelné.

O

Online katalogy produktů

Navrhujeme online katalogy produktů, díky kterým bude Vaše nabídka přehledná a dostupná odkudkoliv na světě. Prezentujte svou společnost, produkty a služby lákavě a efektivně.

K

Klientské zóny

Pomůžeme Vám se blíže propojit se zákazníky. Nabídnout jim maximum komfortu a informací skrze Váš web. Ušetříme tak čas nejen Vašim klientům, ale i Vám. Více o možnostech vývoje klientských zón se dozvíte v sekci: Vývoje online systémů.

E

Internetové obchody

Tvoříme a spravujeme internetové obchody postavené na no-code řešeních Shoptet či Shopify nebo headless řešení Sylius. Poradíme si jak s typizovaným, tak i unikátním a jedinečným řešením na míru potřebám daného sortimentu.

Nezávazně poptat

Jak probíhá naše spolupráce?

Na začátku projektu vždy doporučujeme vyhotovit jeho analýzu a připravit řešení na základě reálných údajů. Abychom mohli navrhnout profesionální řešení, musíme nejprve poznat Vás a Vaše podnikání. Díky analýze můžeme nabídnout i více než jedno možné řešení či platformu pro Váš nový web.

Když už víme co a jak, je na snaze připravit architekturu nového webu a vytvořit tak opravdu funkční a detailně popsaný prototyp. Díky tomu je možné si vše vyzkoušet a projít ještě dříve, než se nakreslí první ikona.

Vytvoříme profesionální a prémiový grafický design, který Vás odliší od konkurence a utkví v paměti Vašich nových i stávajících zákazníků.

Na základě grafického designu připravíme jedinečný, animovaný a responzivní web včetně nasazení na administrační systém pro maximalizaci uživatelského prožitku. Ve vhodných případech se také soustředíme na implementaci webu skrze no‑code webové platformy, které jsou vhodné u nízkonákladových projektů.

Disponujeme také vlastním optimalizovaným provozním prostředím s non‑stop podporou a monitorováním běhu webů, kde bude i o ten Váš postaráno. Zároveň zajistíme novému webu pravidelnou správu a jeho další rozvoj.

Co je typické pro naše řešení?

Ke každému projektu přistupujeme vždy individuálně, kde podle potřeb, rozpočtu i možností navrhujeme výsledné řešení i platformu, na které budeme projekt stavět. To vše proto, aby byl výsledek dle možností nejlepší.

A

Vždy na míru

C

Zastupitelnost

D

Kvalita řešení

E

Dlouhodobá spolupráce

F

Zodpovědnost

Platformy pro dokonalý web

Postavíme Vám nový web na platformě, která Vám bude vyhovovat.

Hledáte vhodnou platformu pro nový web s nižšími náklady na realizaci? Čím dál více se zaměřujeme na no‑code platformy, které umožňují šetřit náklady na drahý vývoj a soustředit se více na návrh i funkční design webu.

Prodávejte online a nestarejte se o nákladný vývoj. Pokud Vaše potřeby nejsou unikátní, určitě si vystačíte s jednou z nejčastějších e‑commerce platforem.

Headless CMS systém pro profesionální správu obsahu webu bez kompromisů. Je to ideální systém pro každou firmu, která to se svým webem myslí vážně.

Technologie, které najdete v projektech od nás

Headless CMS systém pro pohodlnou správu obsahu webu. Pokud hledáte profesionální řešení bez kompromisů, je to ideální volba.

Patří mezi webové platformy budoucnosti, jejíž jsme certifikovaným partnerem. Pokud hledáte platformu s poměrem cena/výkon, je Webflow ideální řešení.

Framer

Profesionální platforma pro web téměř libovolného rozsahu. Framer patří mezi nástroje s výborným poměrem cena/výkon.

Solidpixels

Hledáte řešení, které si následně zvládnete spravovat úplně sami? Nechte si připravit profesionální web a ostatní si už následně pořešte sami.

E-commerce platforma č.1 pro online prodej v ČR. Pokud hledáte efektivní cestu, jak začít prodávat online, ušetřete na drahém vývoji a začněte prodávat co nejdříve.

Největší globální e-commerce řešení. Pokud máte velké plány, volte Shopify a opřete se do on-line prodeje naplno.

Prohlédněte si naše reference

Zobrazit reference

Máme důvěru skvělých klientů

Generali
Lindab
elka
Greenpeace
Bordelet
ok
celet
dafds

Čtěte náš blog