Tvorba profesionálních mikrostránek

Prezentujte svůj produkt, službu, konferenci nebo marketingovou kampaň efektivně. S mikrostránkou (one‑page web) můžete vše zaměřit jedním směrem a maximalizovat tak efektivitu prezentace.

Co je to mikrostránka?

Mikrostránka je typ webu, který soustředí svůj obsah do jedné stránky. Nejčastěji se tento typ stránek používá pro prezentaci jednoho produktu či služby nebo jako vstupní stránka marketingové kampaně (např. soutěže). Jedním z typických rysů mikrostránky je její údernost a kreativita. Ta pramení z užšího obsahu webu (nemusíme prezentovat řadu produktů) a prostoru pro technologické vychytávky, pokročilé animace apod...

Proč mikrostránku použít?

Mikrostránku můžete použít pro propagaci webu, ale také jako další prodejní kanál, zviditelnění Vaší značky nebo získání dalších zpětných odkazů pro Váš hlavní prodejní web. Mikrostránka může být zároveň ekonomickou variantou online prezentace, jejíž tvorba je díky menšímu obsahu daleko rychlejší než v případě tvorby rozsáhlého webu.

Jak probíhá naše spolupráce?

Na začátku projektu vždy doporučujeme vyhotovit jeho analýzu a připravit řešení na základě reálných údajů. Abychom mohli navrhnout profesionální řešení, musíme nejprve poznat Vás a Vaše podnikání. Díky analýze můžeme nabídnout i více než jedno možné řešení či platformu pro Váš nový web.

Když už víme co a jak, je na snaze připravit architekturu nového webu a vytvořit tak opravdu funkční a detailně popsaný prototyp. Díky tomu je možné si vše vyzkoušet a projít ještě dříve, než se nakreslí první ikona.

Vytvoříme profesionální a prémiový grafický design, který Vás odliší od konkurence a utkví v paměti Vašich nových i stávajících zákazníků.

Na základě grafického designu připravíme jedinečný, animovaný a responzivní web včetně nasazení na administrační systém pro maximalizaci uživatelského prožitku. Ve vhodných případech se také soustředíme na implementaci webu skrze no‑code webové platformy, které jsou vhodné u nízkonákladových projektů.

Disponujeme také vlastním optimalizovaným provozním prostředím s non‑stop podporou a monitorováním běhu webů, kde bude i o ten Váš postaráno. Zároveň zajistíme novému webu pravidelnou správu a jeho další rozvoj.

Prohlédněte si naše reference

Zobrazit reference

Máme důvěru skvělých klientů

Generali
Lindab
elka
Greenpeace
Bordelet
ok
celet
dafds