Tvorba profesionálních mikrostránek

Tvorba profesionálních mikrostránek
Kreativní one-page
weby na míru.

Prezentujte svůj produkt, službu, konferenci nebo marketingovou kampaň efektivně. S mikrostránkou (one-page web) můžete vše zaměřit jedním směrem a maximalizovat tak efektivitu prezentace.

Co je to mikrostránka?

Mikrostránka je typ webu, který soustředí svůj obsah do jedné stránky. Nejčastěji se tento typ stránek používá pro prezentaci jednoho produktu nebo služby nebo jako vstupní stránka marketingové kampaně (např. soutěže). Jedním z typických rysů mikrostránky je její údernost a kreativita. Ta pramení z užšího obsahu webu (nemusíme prezentovat řadu produktů) a prostoru pro technologické vychytávky, pokročilé animace apod...

Proč mikrostránku použít?

Mikrostránku můžete použít pro propagaci webu, ale také jako další prodejní kanál, zviditelnění Vaší značky a získání dalších zpětných odkazů pro Váš hlavní prodejní web. Mikrostránka může být zároveň ekonomickou variantou online prezentace, jejíž tvorba je díky menšímu obsahu daleko rychlejší než v případě tvorby rozsáhlého webu.

Co je typické pro naše
mikrostránky

Mikrostránky navrhujeme zpravidla stejně jako jakékoliv jiné webové stránky. Dbáme při tom vždy na správnou stavbu (UX design) i perfektní technologické provedení. Stavíme tak kvalitní a výkonné mikrostránky na míru potřebám zákazníka i produktu, a to v originálním grafickém designu.

Dovedeme ale vytvářet i mikrostránky splňující požadavek kvality (cena vs. výkon) a využít tak technologie jako je Webflow a postavit funkční mikrostránku i v rámci týdnů.

one-page
responzivní zobrazení
na míru
originální design
tvorba mikrostránek na klíč
animace
a přechody
včetně CMS
realizace od
39 900 Kč

Chcete vědět víc?
Čtěte
náš blog

Pravidelně píšeme tematické články. Vpravo uvádíme relevantní výběr a na všechny články se můžete podívat na našem blogu.

#webdesign, #development, #ux/ui

JAK PŘIPRAVIT ZADÁNÍ PRO SKVĚLÝ WEB

Zobrazit více
Poptejte nás

Poptávka

Rádi probereme jak můžeme kreativně nebo technicky posunout vaší online prezentaci. Spojíme se s vámi co nejdříve od přijetí poptávky.

Kontaktujte nás


Adresa kanceláří

Beneficio Media, s.r.o.
Myslíkova 12
120 00 Praha 2

Získejte nezávaznou cenovou nabídku nebo konzultaci

+420 777 338 288