Profesionální web.
Programování i marketing.

Generali Česká pojišťovna

Cíl byl jasný ‑ vymyslet a připravit Generali České pojišťovně kreativní kampaně pro letní cestovní pojištění a následně navázat podzimní kampaní pro pojištění vozidel, která zahrnovala nové asistenční služby. Co vše to pro naši agenturu obnášelo?

Zobrazit referenci

ELKA LOUNGE

Oblečení, povlečení a další doplňky se dají tvořit i jinak. Nemusí být vyráběny v Číně a mohou mít víc než přesah kvality. Česká značka ELKA LOUNGE nabízí trhu tuzemskou výrobu, prémiové materiály a důraz na udržitelný směr ‑ zkrátka etickou módou pro všechny, kteří s těmito hodnotami souzní. A to se nám líbí! Dlouholetá spolupráce nám krásně šlape, přečtěte si o ni více.

Zobrazit referenci

10let

0let

Beneficio Media vzniklo už v roce 2014

160+

0+

klientů nám opakovaně důvěřuje

260+

0+

projektů jsme úspěšně spustili za posledních 10 let

OKsystém

S jednou z předních IT společností v České republice jsme navázali spolupráci nejprve v oblasti focení, videa či 3D animací. V roce 2023 se nám ale podařilo ve spolupráci navázat a připravit tak návrh hlavního webu společnosti.

Zobrazit referenci

Cirrus Aircraft

Redesignovali jsme jeden z webů druhého největšího certifikovaného leteckého centra v Evropě – společnosti Cirrus Aircraft. Celý proces přepracování byl také zaměřen na zrychlení celého webu, který byl zároveň doplněn o několik interaktivních částí pro lepší a přehlednější prezentaci podstatných částí letadel.

Zobrazit referenci

VWFS Vánoce

Pro klienta jsme vytvořili vánoční soutěžní microsite, která prostřednictvím sociálních sítí připomínala existenci značky. S pomocí jednoduchých otázek jsme soutěžícím poskytovali informace o produktech a důležitých milnících firmy, které zároveň zajišťovaly zábavný způsob vzdělávání a interakce.

Zobrazit referenci

Celet

Dřevostavby na klíč jsou synonymem pro moderní, udržitelné a zejména ekologicky šetrné bydlení. Proto nás potěšilo, že jsme měli příležitost pracovat na vytvoření nového webu pro společnost CELET, která je nejen jejich dodavatelem, ale také i výrobcem a to značnou řadu let. Nízkoenergetické domy jsou budoucnost, která si zaslouží i krásnou a moderní prezentaci. A ta se nám, věříme, velmi povedla.

Zobrazit referenci

Lázně Bechyně

Spolupracovat s klientem Lázně Bechyně se nám daří více než 7 krásných let, protože i toto odvětví je potřeba rozvíjet a dále inovovat. Za tuto dobu jsme aktualizovali vizuální podobu lázní, s cílem zaujmout i mladší klientelu a poskytnout jí veškeré informace moderním způsobem. Vznikl nový web, redesign loga a identita lázní. Také jsme se pustili do pravidelné správy sociálních sítí, tvorby obsahu i kampaní a vývoje mobilní aplikace. Výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. Přečtěte si více.

Zobrazit referenci

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Boook Nassfeld

Booknassfeld byl jedním z našich prvních klientů a moc si vážíme, že naše spolupráce trvá už více než 10 úctyhodných let. Během té doby jsme pro ně měli možnost vytvořit několik webových prezentací, jejich jazykových mutací a napojení na MEWS. Zajímá vás více? Rozklikněte si referenci.

Zobrazit referenci

Aqualibrium

Pro klienta Aqualibrium jsme vytvořili kreativní microsite s interaktivními prvky vodní tématiky, která má reflektovat oblast, kam se v rámci svého odvětví řadí. A špička v oboru potřebuje i špičkovou prezentaci! Tak jsme kromě samotného webového rozhraní také vytvořili poloprůhledný 3D render vodní hladiny, což přineslo stránkám zcela nový a výjimečný rozměr.

Zobrazit referenci

Lindab rekuperace

Známost společnosti Lindab v oblasti střešních krytin je opravdu velká. Bohužel tomu tak úplně nebylo v oblasti rekuperačních systémů. Naší úlohou tak bylo vytvořit reprezentativní webové stránky, doplněné o obecné informace, které jsou často obtížně dostupné a přiblížit i toto odvětví firmy širší veřejnosti.

Zobrazit referenci

Fit and Health

Při přípravě stovek jídel denně je pro klienta Fit&Health, distributora zdravého krabičkového stravování, klíčové efektivní a bezchybné řízení celého procesu. Nový web pod našimi křídly, slouží jako hlavní prodejní kanál a byl navržen s hlavním cílem – usnadnit a urychlit objednávky jídel, a s tím také spojenou minimalizaci případné chybovosti.

Zobrazit referenci

Rinkai Routing

Není to poprvé, kdy nás oslovil klient Rinkai routing s žádostí o nový web. Naše původní řešení, které po 4 letech potřebovalo zcela nový kabát, jsme nyní udělali mnohem rychlejší a intuitivnější. Původní web jsme celý redesignovali, zrychlili a zjednodušili. Využili jsme technologie Next.js a knihoven, aby se uživatelům stránky procházely snáz a lépe se na nich orientovali. Úplnou novinkou pak byly animace pro ještě zajímavější zobrazování vybraných částí webu.

www.rinkai.cz

Skywall Management

Pravé umění se může odehrávat třeba přímo u vás doma. To je vlastně podstata prezentace Skywallmanagement, která se specializuje na propojování umělců s unikátními prostory, aby jim dodala ještě větší jedinečnost a emociální spojení. O tomto projektu není třeba dále psát, je třeba ho vidět.

www.skywallmanagement.com

Bordelet

Další web, který jsme vytvořili pro dlouholetého klienta Topsys, zaštiťující značku Bordelet na českém trhu, musel sloužit jako dokonalé, avšak jednoduché portfolio. Přeci jen se jedná o ručně vyráběné a každý kus je jedinečný a netradiční s cílením na bonitnější klientelu. Úkol zněl tedy jasně! Jednostránkový web, kde si návštěvník může prohlédnout jednotlivá provedení krbů, případně se nechat inspirovat k vlastnímu návrhu. Řídili jsme se hesly ‑ svědomitost, inovace, odbornost a spolehlivost, které sám zakladatel a designer J.C. Bordelet nastavil pro svou značku a my v nich zase zpět odstartovali nový web.

www.bordelet.cz

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Apartmány Přední Výtoň

S naším týmem jsme vytvořili webovou prezentaci, online rezervační systém a napojení elektrických zámků. Teď si jejich klienti mohou snadno zarezervovat apartmán přímo na webu, a také ho hned i online zaplatit. A nejen to! Dostanou speciální kód na odemknutí dveří s HW klávesnici. Stejným kódem si otevřou přístup k sauně nebo společným prostorám. Všechno je nastaveno tak, aby se neztrácel čas při pronájmu ubytování. Takže win win pro obě strany ‑ majitelé nemusí čekat na své klienty, a ti zase mohou přijet v časovém rozptylu dle svých potřeb.

www.lipnoapartmany.eu/

Scandium

Nový web jsme vytvořili i pro prémiový internetový obchod, který se zabývá prodejem skandinávského interiérového vybavení i exkluzivního kancelářského nábytku Hawort. Internetový obchod je postavený na e‑commerce řešení PrestaShop s mnoha úpravami, především s kompletní grafikou na míru a to včetně interaktivního konfigurátoru s miliony kombinací rozložení, látek, barev či doplňků pro sedací soupravy. Je možné se tak těšit z nevšedního zážitku i porušení všech dnes již přežitých a zkostnatělých metod pro on‑line prodej v této oblasti.

www.scandium.cz

TZMO Czech Republic

Microsite pro soutěž probíhající v drogeriích po celé České republice byla vytvořena během pouhých 14 dní. Tento rychlý web, postavený na platformě Webflow, zahrnoval kompletní logiku na pozadí stránky.

eppTec

Další z velmi zajímavých a rozsáhlých projektů postavených na platformě Webflow byl vytvořen pro klienta eppTec, IT společnost specializující se na vytváření vlastních systémů pro efektivní průběh firemních a obchodních procesů. Nový web jsme vyvíjeli kompletně na míru, od UX až po grafiku. Oproti původnímu řešení nyní nabízí stránky poutavější animace a design, který skvěle reprezentuje zkušenosti této společnosti. Věříme, že jim nový web otevře dveře k novým korporátním klientům.

www.epptec.cz

Prevent

Je tomu více než 7 let kontinuální spolupráce na vývoji webů i marketingu pro lídra v oblasti školení BOZP a PO.

www.prevent.cz

Odprezentuj

O tom, že návrh obsahu prezentace, její tvorba a následný přednes není zdaleka tak jednoduchý, jsme se přesvědčili při návrhu designu a vývoje webu pro specialisty v oblasti tvorby obsahu a prezentací.

www.odprezentuj.cz

Cattara

Pro klienta jsme vytvořili nadčasovou webovou prezentaci propojenou s externím XML zdrojem katalogového systému. Tento systém pravidelně aktualizuje všechny informace o produktech na webu tak, aby byl vždy stoprocentně aktuální. Nový web funguje jako kompletní prezentace společnosti, zahrnující nabídku produktů i novinek a je zároveň napojen na CMS systém pro správu obsahu. Web je dostupný 1:1 v české i anglické verzi.

www.cattara.cz

Karlova Studánka

Pro nově vznikající apartmány v srdci Jeseníků jsme vytvořili webové stránky, které měly za úkol efektivně prezentovat developerský projekt a přilákat potenciální zájemce k nákupu nabízených apartmánů. Součástí projektu je interaktivní prvek na míru, který usnadňuje výběr dostupných apartmánů. Webové stránky jsme vytvořili na platformě Webflow. Proč? Díky finanční úspoře a zejména krátkému času potřebnému ke kompletnímu vývoji, který Webflow umožňuje. Výsledné stránky nejen že disponují prémiovým designem, ale také kvalitním kódem. Celkově splňují vysoké nároky na výkonnost celého webu.

www.apartmanykarlovastudanka.cz/

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Notix

Pravdou je, že IT společnosti si rádi vybírají a preferují moderní technologie pro výstavbu svých webů. Stejně tomu bylo i u firmy NOTIX, pro kterou jsme nový web postavili na headless CMS Strapi s využitím JavaScriptových technologií a frameworků.

www.notix.cz

Giriton Systems

Pro společnost Giriton jsme stavěli nový web na platformě Webflow. Hlavním a nejdůležitějším cílem klienta bylo posunout vizuální komunikaci na vyšší úroveň. Nový web se tak zaměřuje nejen na prezentaci docházkového systému, ale také vyzdvihuje doprovodné funkce nebo hardware zařízení, nezbytných právě pro efektivní provoz docházky ve firmě.

www.giriton.cz

Neisse

Pro střední Pražskou stavební společnost jsme během spolupráce připravili nejen web, ale také nejrůznější tiskové materiály, polepy firemních vozů či stavebních strojů.

www.neisse.cz

Greenpeace

Společně s Greenpeace se nám podařilo v roce 2020 spustit projekt P2P platformy určené pro každého, kdo by chtěl pomoci s výběrem prostředků pro pomoc naší planetě. Hlavním cílem byla možnost vybírat finanční prostředky na konkrétní výzvy, které by podněcovaly zájem jednotlivců a umožňovaly najít způsob, jak přispět, ať už finančním příspěvkem nebo vytvořením vlastní výzvy a následným hledáním dalších přispěvatelů ve svém okolí. Tato webová P2P platforma byla navržena od začátku s důrazem na individuální potřeby a obsahuje několik uživatelských rolí, optimalizovaný registrační proces, integraci s platformou Darujme.cz nebo napojení na Salesforce a Engaging Networks API. Vše bylo přizpůsobeno potřebám a výkonu celé platformy.

Dataarch

To, že jste čistě IT společnost neznamená, že nechcete mít individuální prezentaci a především vlastní grafický styl. Pro společnost Dataarch, s.r.o. jsme vytvořili zbrusu nový vizuální styl, od loga přes dokumenty až po webové stránky, které reflektují jednotnost, čistotu a zejména podstatu IT činnosti. Výsledkem je intuitivní web, který se stal prémiovým způsobem prezentace občas těžko pochopitelného světa IT.