Dřevostavby na klíč
od CELETU

Dřevostavby na klíč jsou synonymem pro moderní, udržitelné a zejména ekologicky šetrné bydlení. Proto nás potěšilo, že jsme měli příležitost pracovat na vytvoření nového webu pro společnost CELET, která je nejen jejich dodavatelem, ale také i výrobcem a to značnou řadu let.

Převážně na mobilu

Jelikož přibližně 70% návštěvnosti webu pochází z mobilních zařízení, celý redesign webu byl koncipován právě s ohledem na mobile‑first přístup. Náš cíl byl jednoznačný ‑ zajistit maximální pohodlí a přehledné informace o typových domech, technologiích a možnostech na míru pro uživatele, kteří navštíví webovou stránkou z telefonů. Tímto naše komplexní spolupráce teprve započala.

29

0

Unikátních podstránek

18x

0x

Unikátních stavebních bloků webu

2x

0x

Rychlejší a výkonnější

Katalog dřevostaveb

Jako součást naší dodávky jsme pro CELET připravili tištěný katalog obsahující všechny nezbytně důležité informace o jejich typových domech. Celkově tak vzniklo 38 nabitých stran informacemi.

Sociální sítě, PPC,...

Naše spolupráce nabrala na obrátkách i v oblasti propagace a budování dobrého jména značky. Pomáháme s konzultací pro pravidelný obsah na sociálních sítích a spravujeme výkonnostní PPC reklamu na platformách Google Ads, Sklik a Meta.

Máme důvěru skvělých klientů

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12