Krabičková strava
Fit&Health

Při přípravě stovek jídel denně je pro klienta Fit&Health, distributora zdravého krabičkového stravování, klíčové efektivní a bezchybné řízení celého procesu. Nový web pod našimi křídly, slouží jako hlavní prodejní kanál a byl navržen s hlavním cílem – usnadnit a urychlit objednávky jídel, a s tím také spojenou minimalizaci případné chybovosti.

Refresh webové prezentace

Vše začalo jako poptávka na pěkný web pro prodej krabičkového stravování a vyústilo to v komplexní systém změny stravovacích návyků s individualizovaným přístupem ke klientům. Za 5 let spolupráce jsme tak vytvořili nejen ten pěkný web, ale také klientskou zónu včetně automatizace procesů, digitalizace či plánování zastávek u klientů. Díky tomu dochází k optimalizaci tras i nákladů s nimi spojených.

15000+

0+

Ušetřených papírů ročně díky digitalizace

20%

0%

Snížení nákladů na dopravu díky napojení na Rinkai routing

600+

0+

Ušetřených hodin ročně díky automatizovaným procesům

Klientská zóna

Díky klientské zóně se mohou zákazníci podívat nejen na historii svých objednávek, ale změnit si dny, kdy chtějí zavést jídlo, případně si závoz pro daný den úplně zrušit. Tímto způsobem se eliminuje potřeba složité administrativy spojená s velým množstvím telefonátů a následnými úpravami harmonogramů. Všechny tyto změny jsou prováděny automaticky, včetně objednávek surovin na následující dny.

Tiskové sestavy, plánování, doprava...

Přenesením klíčových procesů do digitálního prostředí jsme výrazně omezili tisk papírů, data jsou nyní neustále aktualizována podle preferovaných změn klientů, což vede ke značnému snížení chybovosti v objednávkách a následnému doručení. Napojení na automatické plánování tras klientovi umožnilo nejen ušetřit stovky hodin ročně při rozvrhování zastávek, ale také rozšířit oblast doručování a optimalizovat trasu mezi jednotlivými zastávkami. To vše vedlo ke snížení nákladů spojených s dopravou, úsporou času ‑ a to už je opravdu znát.

Máme důvěru skvělých klientů

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12