Všechny produkty.
Pohromadě. Online.

Prezentovat nebo prodávat produkty online lze mnoha způsoby. Proto Vám připravíme takové řešení, které bude odpovídat jak typu Vašich produktů, tak jejich počtu a postavíme přesně ten katalog, který budou Vaši zákazníci milovat.

Proč mít katalog produktů online?

Nemusíte mít nutně e‑shop, abyste prezentovali své produktové portfolio a dovolili zákazníkům nakupovat, případně jen poptat Vaše produkty. Díky online katalogům jim můžete nabídnout přehlednou strukturu produktů, dovolit jim mezi nimi filtrovat i vyhledávat a zároveň si podržet možnost smlouvat o ceně nebo skládat řešení na míru.

Má to i další výhody

V rámci online katalogů můžete, na rozdíl od běžných e‑commerce řešení, pracovat i s informačními stránkami, poskytnout zákazníkům informace o legislativě, nabídnout jim i partnerskou zónu, která je součástí webu nebo jim nabídnout přehlednou kalkulačku pro výpočet individuálního řešení. Kreativitě se meze nekladou a u online katalogů to platí dvojnásob.

Jak probíhá naše spolupráce?

Na začátku projektu vždy doporučujeme vyhotovit jeho analýzu a připravit řešení na základě reálných údajů. Abychom mohli navrhnout profesionální řešení, musíme nejprve poznat Vás a Vaše podnikání. Díky analýze můžeme nabídnout i více než jedno možné řešení či platformu pro Váš nový web.

Když už víme co a jak, je na snaze připravit architekturu nového webu a vytvořit tak opravdu funkční a detailně popsaný prototyp. Díky tomu je možné si vše vyzkoušet a projít ještě dříve, než se nakreslí první ikona.

Vytvoříme profesionální a prémiový grafický design, který Vás odliší od konkurence a utkví v paměti Vašich nových i stávajících zákazníků.

Na základě grafického designu připravíme jedinečný, animovaný a responzivní web včetně nasazení na administrační systém pro maximalizaci uživatelského prožitku. Ve vhodných případech se také soustředíme na implementaci webu skrze no‑code webové platformy, které jsou vhodné u nízkonákladových projektů.

Disponujeme také vlastním optimalizovaným provozním prostředím s non‑stop podporou a monitorováním běhu webů, kde bude i o ten Váš postaráno. Zároveň zajistíme novému webu pravidelnou správu a jeho další rozvoj.

Prohlédněte si naše reference

Zobrazit reference

Máme důvěru skvělých klientů

Generali
Lindab
elka
Greenpeace
Bordelet
ok
celet
dafds