Online katalog produktů

Online katalog produktů
Všechny produkty.
Pohromadě. Online.

Prezentovat nebo prodávat produkty online lze mnoha způsoby. Proto Vám připravíme takové řešení, které bude odpovídat jak typu Vašich produktů, tak jejich počtu a postavíme Vám takový katalog, který budou Vaši zákazníci milovat.

Proč mít katalog produktů online?

Nemusíte mít nutně e-shop, abyste prezentovali své produktové portfolio a dovolili zákazníkům nakupovat, případně jen poptat Vaše produkty. Díky online katalogům jim můžete nabídnout přehlednou strukturu produktů, dovolit jim mezi nimi filtrovat i vyhledávat a zároveň si podržet možnost smlouvat o ceně nebo skládat řešení na míru.

Má to i další výhody

V rámci online katalogů můžete, na rozdíl od běžných e-commerce řešení, pracovat i s informačními stránkami, poskytnout zákazníkům informace o legislativě, nabídnout jim i partnerskou zónu, která je součástí webu nebo jim nabídnout přehlednou kalkulačku pro výpočet individuálního řešení. Kreativitě se meze nekladou a u online katalogů to platí dvojnásob.

Uvažujte o online
katalogu

Díky online katalogu produktů už nemusíte nutně tisknout každý rok aktuální verzi katalogu a posílat ho poštou, ale můžete poslat svým partnerům jen odkaz na konkrétní produkt a nebo jim nabídnout partnerskou sekci. Vytváříme online katalogy, navržené a realizované na míru potřebám klientů.

Webový katalog má přínosy také pro Vaše zákazníky, kteří v nich dovedou pohodlněji a zejména rychleji vyhledávat.

Responzivní zobrazení
Animace
a přechody
Originální design
CMS systém
Návrh katalogu na míru
Vyhledávání
a filtry
online poptávka
Realizace od
129 900 Kč

Chcete vědět víc?
Čtěte
náš blog

Pravidelně píšeme tematické články. Vpravo uvádíme relevantní výběr a na všechny články se můžete podívat na našem blogu.

#webdesign, #marketing

Open-source nebo řešení na míru? Jak se správně rozhodnout, jaký systém je vhodný pro Váš projekt.

Zobrazit více
Poptejte nás

Poptávka

Rádi probereme jak můžeme kreativně nebo technicky posunout vaší online prezentaci. Spojíme se s vámi co nejdříve od přijetí poptávky.

Kontaktujte nás


Adresa kanceláří

Beneficio Media, s.r.o.
Myslíkova 12
120 00 Praha 2

Získejte nezávaznou cenovou nabídku nebo konzultaci

+420 777 338 288