Informační weby a portály

Informační weby a portály
Rozsáhlé weby
a portály

Stavíme malé i velké informační portály, včetně publikačního workflow nebo nastavení uživatelských rolí. Jestli stavíte online magazín nebo rozsáhlou online studnici informací, máme Vám co nabídnout.

Informační portály

Mezi tvorbu informačních portálů můžeme řadit jak online magazíny, tak i různé vzdělávací portály nebo další tematické weby. Při tvorbě portálů je důležité zejména zajistit přehlednost, a to kategorizacemi a označením jednotlivých stránek, aby bylo možné mezi nimi efektivně a intuitivně vyhledávat.

Rozsáhlé weby

Rozsáhlý web může být jak produktový katalog, tak firemní webová prezentace. Vždy je důležitá navigacewebu a jasná struktura informací. Pro tyto účely můžeme využít zejména headless CMS systémy, které umožňují jak práci s oprávněním editorů, tak publikační workflow a další nezbytné funkce, například pro kategorizaci obsahu.

Co je typické pro
rozsáhlé weby

U rozsáhlých prezentací je nutné dbát zejména na jejich aktuálnost. Čím více informací na webu bude, tím více času je potřeba pro jeho správu a aktualizaci. Je proto typické, že takové weby spravuje více administrátorů, a tomu je potřeba přizpůsobit také technické řešení.

Rozsáhlé webové prezentace a informační portály tak potřebují robustní systém a dostatečně výkonné technické zázemí.

Originální design
Publikační workflow
Responzivní provedení
headless CMS
Tvorba portálů na mírů
Blokové schéma
Uživatelské role
realizace od
79 900 Kč

Chcete vědět víc?
Čtěte
náš blog

Pravidelně píšeme tematické články. Vpravo uvádíme relevantní výběr a na všechny články se můžete podívat na našem blogu.

#webdesign, #marketing, #ux/ui

JAK UDRŽET SVŮJ WEB FIT

Zobrazit více
Poptejte nás

Poptávka

Rádi probereme jak můžeme kreativně nebo technicky posunout vaší online prezentaci. Spojíme se s vámi co nejdříve od přijetí poptávky.

Kontaktujte nás


Adresa kanceláří

Beneficio Media, s.r.o.
Myslíkova 12
120 00 Praha 2

Získejte nezávaznou cenovou nabídku nebo konzultaci

+420 777 338 288