Rozsáhlé informační weby a portály

Stavíme malé i velké informační portály, včetně publikačního workflow nebo nastavení uživatelských rolí. Jestli stavíte online magazín nebo rozsáhlou online studnici informací, máme Vám co nabídnout.

Informační portály

Mezi tvorbu informačních portálů můžeme řadit jak online magazíny, tak i různé vzdělávací portály nebo další tematické weby. Při tvorbě portálů je zejména důležité zajistit přehlednost, a to kategorizacemi a označením jednotlivých stránek, aby bylo možné mezi nimi efektivně a intuitivně vyhledávat.

Rozsáhlé weby

Rozsáhlý web může být jak produktový katalog, tak firemní webová prezentace. Vždy je důležitá webová navigace a jasná struktura informací. Pro tyto účely můžeme využít zejména headless CMS systémy, které umožňují jak práci s oprávněním editorů, tak publikační workflow a další nezbytné funkce, jako je například kategorizace obsahu.

Jak probíhá naše spolupráce?

Na začátku projektu vždy doporučujeme vyhotovit jeho analýzu a připravit řešení na základě reálných údajů. Abychom mohli navrhnout profesionální řešení, musíme nejprve poznat Vás a Vaše podnikání. Díky analýze můžeme nabídnout i více než jedno možné řešení či platformu pro Váš nový web.

Když už víme co a jak, je na snaze připravit architekturu nového webu a vytvořit tak opravdu funkční a detailně popsaný prototyp. Díky tomu je možné si vše vyzkoušet a projít ještě dříve, než se nakreslí první ikona.

Vytvoříme profesionální a prémiový grafický design, který Vás odliší od konkurence a utkví v paměti Vašich nových i stávajících zákazníků.

Na základě grafického designu připravíme jedinečný, animovaný a responzivní web včetně nasazení na administrační systém pro maximalizaci uživatelského prožitku. Ve vhodných případech se také soustředíme na implementaci webu skrze no‑code webové platformy, které jsou vhodné u nízkonákladových projektů.

Disponujeme také vlastním optimalizovaným provozním prostředím s non‑stop podporou a monitorováním běhu webů, kde bude i o ten Váš postaráno. Zároveň zajistíme novému webu pravidelnou správu a jeho další rozvoj.

Prohlédněte si naše reference

Zobrazit reference

Máme důvěru skvělých klientů

Generali
Lindab
elka
Greenpeace
Bordelet
ok
celet
dafds