Firemní webové stránky

Firemní webové stránky
Originální online
prezentace firmy.

Prezentace firmy na internetu je nedílnou součástí a nutností dnešní doby. Vytváříme originální firemní webové prezentace zaměřené na výkon i užitečnost, aby pro naše klienty byly funkčními komunikačními kanály, které je spojují s jejich zákazníky.

Co je typické pro firemní web?

Firemní webové prezentace mohou být svým rozsahem malé a informativní, ale také robustním nástrojem pro komunikaci mezi firmou a jejími zákazníky. Při stavbě firemních prezentací vždy dbáme zejména na uživatelskou přívětivost a přehlednost webu (UX design) a jeho následnou vizuální prezentaci (grafický design). Za cíl si vždy klademe funkčnost a přehlednost celého řešení, a tím zvýšení efektivity webu.

Proč firemní web od nás?

Uvědomujeme si, že s firemní prezentací je potřeba často pracovat a držet krok, a to nejen s dobou, ale také s konkurencí. Nejen, že připravíme a navrhneme ideální strukturu webu, originální a prémiový grafický design, ale také dodáme CMS systém dle potřeb tak, aby odpovídal právě Vašim potřebám. Pro tyto účely můžeme použít jak vlastní CMS systém pracující s opakovatelnými bloky pro libovolnou stavbu podstránek, ale také headless CMS systémy nebo platformu Webflow.

Co je typické pro
naše weby

Při tvorbě firemních webů se klientů vždy ptáme zejména na jejich zákazníky, účel webu a jeho cíle. Proč? Protože s nimi dovedeme pomoci. Dobře postavený web dovede ulevit infolince, přesvědčit nerozhodného zákazníka k zavolání nebo uklidnit potenciálního obchodního partnera před navázáním spolupráce.

Firemní webové stránky nemusí být drahé, ale musí být funkční. U každého firemního webu proto doporučujeme pravidelně pracovat jak s jeho obsahem, tak i s jeho efektivitou a doplnit ho jak výkonnostní reklamou, tak datovým marketingem.

Responzivní zobrazení
Web performance
Prémiový design
CMS systém
Tvorba firemních webů na míru
animace
a přechody
optimalizovaný hosting
realizace od
79 900 Kč

Chcete vědět víc?
Čtěte
náš blog

Pravidelně píšeme tematické články. Vpravo uvádíme relevantní výběr a na všechny články se můžete podívat na našem blogu.

#webdesign, #marketing, #strategy, #sociální sítě

Dovedete se postarat o svůj nový web?

Zobrazit více
Poptejte nás

Poptávka

Rádi probereme jak můžeme kreativně nebo technicky posunout vaší online prezentaci. Spojíme se s vámi co nejdříve od přijetí poptávky.

Kontaktujte nás


Adresa kanceláří

Beneficio Media, s.r.o.
Myslíkova 12
120 00 Praha 2

Získejte nezávaznou cenovou nabídku nebo konzultaci

+420 777 338 288