Firemní
webové stránky

Prezentace firmy na internetu je již nutností a nedílnou součástí dnešní doby. Vytváříme originální firemní webové prezentace, zaměřené na výkon i užitečnost tak, aby byly pro naše klienty funkčními komunikačními kanály, které je spojují s jejich zákazníky.

Co je typické pro firemní web?

Firemní webové prezentace mohou být svým rozsahem malé a informativní, ale také robustním nástrojem pro komunikaci mezi firmou a jejími zákazníky. Při stavbě firemních prezentací vždy dbáme zejména na uživatelskou přívětivost a přehlednost webu (UX design) a jeho následnou vizuální prezentaci (grafický design). Za cíl si vždy klademe funkčnost a přehlednost celého řešení, a tím zvýšení efektivity webu.

Proč firemní web od nás?

Uvědomujeme si, že s firemní prezentací je potřeba často pracovat a držet krok, a to nejen s dobou, ale také s konkurencí. Nejen, že připravíme a navrhneme ideální strukturu webu, originální a prémiový grafický design, ale také dodáme CMS systém dle potřeb tak, aby odpovídal právě Vašim potřebám. Pro tyto účely můžeme použít jak vlastní CMS systém pracující s opakovatelnými bloky pro libovolnou stavbu podstránek, tak i headless CMS systémy nebo platformu Webflow.

Jak probíhá naše spolupráce?

Na začátku projektu vždy doporučujeme vyhotovit jeho analýzu a připravit řešení na základě reálných údajů. Abychom mohli navrhnout profesionální řešení, musíme nejprve poznat Vás a Vaše podnikání. Díky analýze můžeme nabídnout i více než jedno možné řešení či platformu pro Váš nový web.

Když už víme co a jak, je na snaze připravit architekturu nového webu a vytvořit tak opravdu funkční a detailně popsaný prototyp. Díky tomu je možné si vše vyzkoušet a projít ještě dříve, než se nakreslí první ikona.

Vytvoříme profesionální a prémiový grafický design, který Vás odliší od konkurence a utkví v paměti Vašich nových i stávajících zákazníků.

Na základě grafického designu připravíme jedinečný, animovaný a responzivní web včetně nasazení na administrační systém pro maximalizaci uživatelského prožitku. Ve vhodných případech se také soustředíme na implementaci webu skrze no‑code webové platformy, které jsou vhodné u nízkonákladových projektů.

Disponujeme také vlastním optimalizovaným provozním prostředím s non‑stop podporou a monitorováním běhu webů, kde bude i o ten Váš postaráno. Zároveň zajistíme novému webu pravidelnou správu a jeho další rozvoj.

Prohlédněte si naše reference

Zobrazit reference

Máme důvěru skvělých klientů

Generali
Lindab
elka
Greenpeace
Bordelet
ok
celet
dafds