Prodávejte.
Online. Nonstop.

Už Vám nestačí pronájem internetového obchodu a potřebujete mít věci a funkce více podle sebe? Postavíme Vám e‑shop na míru na platformě Medusa, Sylius, Shoptet nebo Shopify a upravíme ho podle Vašich možností i představ. Dokážete tak nejen prodávat, ale také automatizovat rutinní procesy.

Jaké technologie používáme?

Pro stavbu menších internetových obchodů využíváme open‑source systém PrestaShop, kde je možné realizaci výrazně urychlit a zároveň těžit z mnoha dostupných rozšíření. Pokud ale hledáte něco, kde budete svým vlastním pánem, postavíme Vám nový e‑shop na headless e‑commerce řešení Sylius či Medusa. Proč? Protože tady se meze představivosti nekladou. Vyhovíme ale i klientům, kteří preferují pronájem robustních řešení, jako je Shoptet nebo Shopify.

Proč svěřit tvorbu obchodu nám?

Nejsme jenom digitální agentura, ale vycházíme z reálných zkušeností ‑ z tvorby, provozu i údržby vlastního internetového obchodu elkalounge.cz. Díky tomu máme také praktické znalosti nejen s prodejem online, ale máme i vhled do situace ze strany klienta i zákazníka, zkušenosti s platebními bránami, dopravci nebo reklamačním řádem.

Jak probíhá naše spolupráce?

Na začátku projektu vždy doporučujeme vyhotovit jeho analýzu a připravit řešení na základě reálných údajů. Abychom mohli navrhnout profesionální řešení, musíme nejprve poznat Vás a Vaše podnikání. Díky analýze můžeme nabídnout i více než jedno možné řešení či platformu pro Váš nový web.

Když už víme co a jak, je na snaze připravit architekturu nového webu a vytvořit tak opravdu funkční a detailně popsaný prototyp. Díky tomu je možné si vše vyzkoušet a projít ještě dříve, než se nakreslí první ikona.

Vytvoříme profesionální a prémiový grafický design, který Vás odliší od konkurence a utkví v paměti Vašich nových i stávajících zákazníků.

Na základě grafického designu připravíme jedinečný, animovaný a responzivní web včetně nasazení na administrační systém pro maximalizaci uživatelského prožitku. Ve vhodných případech se také soustředíme na implementaci webu skrze no‑code webové platformy, které jsou vhodné u nízkonákladových projektů.

Disponujeme také vlastním optimalizovaným provozním prostředím s non‑stop podporou a monitorováním běhu webů, kde bude i o ten Váš postaráno. Zároveň zajistíme novému webu pravidelnou správu a jeho další rozvoj.

Prohlédněte si naše reference

Zobrazit reference

Máme důvěru skvělých klientů

Generali
Lindab
elka
Greenpeace
Bordelet
ok
celet
dafds