Tvorba internetových obchodů

Tvorba internetových obchodů
Prodávejte.
Online. Nonstop.

Už Vám nestačí pronájem internetového obchodu a potřebujete mít věci a funkce více podle sebe? Postavíme Vám e-shop na míru na platformě PrestaShop nebo Sylius a upravíme ho podle Vašich možností i představ. Dokážete tak nejen prodávat, ale také automatizovat rutinní procesy.

Jaké technologie používáme?

Pro stavbu menších internetových obchodů využíváme open-source systém PrestaShop, kde je možné realizaci výrazně urychlit a zároveň těžit z mnoha dostupných rozšíření. Pokud ale hledáte něco, kde budete svým vlastním pánem, postavíme Vám nový e-shop na headless e-commerce řešeníSylius. Proč? Protože tady se meze představivosti nekladou.

Proč svěřit tvorbu obchodu nám?

Nejsme jenom digitální agentura, ale vycházíme z reálných zkušeností z tvorby, provozu i údržby vlastního internetového obchodu elkalounge.cz. Díky tomu máme také praktické zkušenosti nejen s prodejem online, ale máme i vhled do situace ze strany klienta a zákazníka, zkušenosti s platebními bránami, dopravci nebo reklamačním řádem.

Tvoříme e-shopy pro
Náročné

Internetové obchody vytváříme vždy s ohledem na zákazníka, jeho specifikcé produkty a možnosti. Vždy bereme ohled na naše know-how a zkušenosti z oboru a dodržujeme zajeté a očekávané postupy.

V rámci tvorby a vývoje e-shopů se snažíme konzultovat a navrhovat automatizační kroky, které šetří lidský čas a urychlují následnou každodenní práci s internetovým obchodem.

Automatizace procesů
Správa
a údržba
Konfigurace modulů
Vývoj modulů
na míru
Tvorba eshopů na míru
Originální design
Analytika
a marketing
realizace od
249 900 Kč

Chcete vědět víc?
Čtěte
náš blog

Pravidelně píšeme tematické články. Vpravo uvádíme relevantní výběr a na všechny články se můžete podívat na našem blogu.

#webdesign, #development, #ux/ui

Co jsou smart/chytré weby?

Zobrazit více
Poptejte nás

Poptávka

Rádi probereme jak můžeme kreativně nebo technicky posunout vaší online prezentaci. Spojíme se s vámi co nejdříve od přijetí poptávky.

Kontaktujte nás


Adresa kanceláří

Beneficio Media, s.r.o.
Myslíkova 12
120 00 Praha 2

Získejte nezávaznou cenovou nabídku nebo konzultaci

+420 777 338 288