Osobní workshop

Osobní workshop
Budování
značky

Máte zajímavý nápad, ale nemáte zkušenosti s marketingem a celkovým budováním nové značky? Projděte si naším propracovaným workshopem a naučte se postupovat tak, aby to fungovalo.

Pro koho je
workshop?

Pro majitele menších firem, začínající podnikatele, startupistu chystajícího se na investory, marketingové či obchodní manažery středních a větších firem nebo pro kohokoli, kdo se chce dozvědět více o všech souvislostech marketingu a významu budování značky.

Na co je
zaměřen?

Na vytvoření ucelené definice celého marketingového procesu vaší nové nebo transformované značky, celé firmy či nového produktu/služby, kterou uvádíte na trh. A to celé s přesahem do obchodní strategie vaší firmy, včetně logistiky nebo práce se zaměstnanci či skladováním.

Průběhworkshopu

1

Vstupní data

Jaká vstupní data vůbec potřebujeme abychom byli schopni marketing efektivně vést.

2

Analýza
trhu

Jak prozkoumat trh a vaše zákazníky bez nákladných a zkostnatělých metod.

3

Firemní
strategie

Jak nadefinovat strategii, positioning a další věci pro úspěšné předpoklady vaší značky na trhu.

S kým budete
mít tu čest?
Jakub Kofroň

Vybudoval a úspěšně vede naši strategickou digitální agenturu a je také majitelem značky ELKA UNDER & LOUNGE, s obraty v řádech desítek milionů a působením na několika trzích Evropy.

Jakub vystudoval pražskou VŠE a studoval také na ESCP Business school v Madridu. Aktuálně na VŠE také příležitostně přednáší a oponuje diplomové práce. Rozhovory s Jakubem jste mohli vidět v médiích jako Forbes, Hospodářské noviny,Lidové noviny, iDnes, SeznamTV a další.

Jeho mottem je mít nápady dříve, než je budete potřebovat.

Kolik workshop stojí?

Jakub s vámi stráví cca 3-4 hodiny na osobním workshopu u nás v kanceláři, u vás ve firmě a nebo klidně vzdáleně skrze videokonferenci. Na workshopu budete jen vy a vaši kolegové.

8 900 Kčbez DPH

Poptejte nás

Poptávka

Rádi probereme jak můžeme kreativně nebo technicky posunout vaší online prezentaci. Spojíme se s vámi co nejdříve od přijetí poptávky.

Kontaktujte nás


Adresa kanceláří

Beneficio Media, s.r.o.
Myslíkova 12
120 00 Praha 2

Získejte nezávaznou cenovou nabídku nebo konzultaci

+420 777 338 288