Profesionální web

Profesionální web
za půlku a přesto
stejně kvalitně

Profesionální webové stránky vytváříme díky technologii a platformě Webflow bez nutných investic do back-endu webu. Získáte tak profesionální web včetně CMS systému pro jeho správu, a to až o polovinu levněji.

Co je to?
Webflow

Platforma Webflow je profesionálním nástrojem pro tvorbu designu a front-endu webových stránek. Pro jeho použití je nezbytná hluboká znalost frontendových technologií (HTML/CSS/JS). Zásadní výhodou celého systému je absence back-end developera. Celá editační (CMS) vrstva webu je již součástí vizuálního rozhraní webu. Díky tomu je možné dodat web rychleji i levněji.

Kdy je vhodné Webflow
použít?

Postavit web na platformě Webflow doporučujeme všem klientům, kteří chtějí mít informativní nebo výkonnostní web. Sem patří nejen firemní weby, weby restaurací, apartmánů, developerských projektů apod..., ale mohou to být také on-line katalogy. I když má Webflow své limity, jedná se opravdu o profesionální řešení, a to jak z pohledu údržby, správy, tak i webové performance.

Co Vám umožní systém
Webflow CMS

Součástí platformy získáte nejen kvalitní webové stránky, a to včetně uživatelsky přívětivé administrace, ale také robustní a zejména nadstandardní technické zázemí pro jeho provoz. Díky úspoře za vývoj back-end rozhraní webu je možné web na platformě Webflow dodat výrazně rychleji, a to až o polovinu času.

Hosting webu pak pohání výkonné servery, které je podle projektu možné téměř libovolně škálovat, využívají se CDN servery pro rychlé načítání a celková performance (hodnoceno Googlem) dosahuje až 97 %.

Garantovaná dostupnost
Levnější rozšiřování
Bezpečný provoz
Efektivní správa
CMS pro správu obsahu v ceně
Rychlejší dodání
Pravidelné aktualizace
Jsme oficiálním Webflow partnerem

Chcete vědět víc?
Čtěte
náš blog

Pravidelně píšeme tematické články. Vpravo uvádíme relevantní výběr a na všechny články se můžete podívat na našem blogu.

#webdesign, #marketing, #strategy, #sociální sítě

Dovedete se postarat o svůj nový web?

Zobrazit více
Poptejte nás

Poptávka

Rádi probereme jak můžeme kreativně nebo technicky posunout vaší online prezentaci. Spojíme se s vámi co nejdříve od přijetí poptávky.

Kontaktujte nás


Adresa kanceláří

Beneficio Media, s.r.o.
Myslíkova 12
120 00 Praha 2

Získejte nezávaznou cenovou nabídku nebo konzultaci

+420 777 338 288