Výkonnostní PPC reklama

Výkonnostní PPC reklama
PPC. Efektivita.
Výkon. Zisk.

Specializujeme se na výkonnostní PPC reklamu, stavíme strategii komunikace a tvoříme obsah pro sociální sítě i vyhledávače. Našim klientům tím přivádíme nové zákazníky na jejich weby a e-shopy a díky tomu mohou prodávat své produkty a služby, prostě vydělávat.

Nejčastěji klientům spravujeme:

Výkonnostní kampaně

Prodávat své produkty nebo nabízet služby je potřeab vždy efektivně a těm zákazníkům, kteří je opravdu hledají. Ať už máte internetový obchod a nebo nabízíte lokální služby pomůžeme Vám je prodávat efektivněji.

Brandové kampaně

Být úspěšný znamená být vidět. Brandové kamapně pomáhají zviditelnit společností a ukázat jí tak novým potenciálním zákazníkům. Využít pro to lze jak obsahovou síť vyhledávačů, tak sociální sítě. Najdeme Vám nové zákazníky.

Více o brandových kampaních

Remarketing

Opakování je matkou modrousti a pro rádi kampaně doplňujeme právě remarketingem a tím zákazníkům připomínaly služby i produkty, které na webu už navštívili.

Více o remarketingu

Reklama na sociálních sítích

Být vidět je v dnešní době nutností a díky sociálním sítím můžeme oslovit nové zákazníky, kteří by se o Vás jinak jen těžko dozvěděli.

Více o reklamě na sociálních sítích

Náborové kampaně

Běžné nástroje jsou drahé a nebo nefungují pro Váš segment podle očekávání. Vyzkoušejte hledat nové zaměstnance efektivně za pomocí náborových kampaní.

Jak probíhá naše spolupráce?

1

ÚVODNÍ SCHŮZKA A KONZULTACE

Součástí naší práce je naslouchat a proto než Vám vytvoříme první nabídku se s Vámi radi nezávazně potkáme, vyslechneme Vaše potřeby a připravíme řešení včetně nabídky šité na míru.

2

ANALÝZA A NÁVRH ŘEŠENÍ

U každého projektu vytváříme analýzu klíčových slov a analýzu výkonu dle údajů z Google Analytics a v případě, že jste již výkonnostní reklamu v minulosti využili, tak také analýzu reklam v rámci Vašich reklamních účtů, abychom získali maximum informací pro návrh nového řešení.

3

ÚVODNÍ NASTAVENÍ

Když máme všechny data pohromadě, tak přichází na řadu úvodní nastavení reklamních účtů, tvorba grafických bannerů a nastavení připravené strategie. Součástí je také nastavení měření kampaní, abychom mohli sledovat efektivitu a relevantnost publika.

Co můžete očekávat od
výkonnostní reklamy?

PPC reklama je jedním z nejefektivnějších způsobů, jak dát o sobě potenciálním zákazníkům na internetu vědět a zároveň prezentovat svou firmu. Přitom nezáleží na tom, jestli máte kamennou prodejnu, e-shop nebo spravujete lidem televize.

Staráme se o to, aby naše klienty našli jejich zákazníci. Ve vyhledávání, na zbožových srovnávačích nebo na sociálních sítích.

Google Ads
Zbožové srovnávače
Facebook
Instagram
Úvodní konzultace ZDARMA
Sklik
Tvorba obsahu
Získejte audit vaší současné PPC reklamy ZDARMA.

Proč svěřit PPC reklamu nám?

icon-0Zvýšení efektivity

icon-1Snížení
ceny

icon-2Měřitelný dopad

icon-3Reporting a doporučení

icon-4Audit
ZDARMA

Chcete vědět víc?
Čtěte
náš blog

Pravidelně píšeme tematické články. Vpravo uvádíme relevantní výběr a na všechny články se můžete podívat na našem blogu.

#marketing, #case studies

Případová studie: Ústav práva a právní vědy

Zobrazit více
Poptejte nás

Poptávka

Rádi probereme jak můžeme kreativně nebo technicky posunout vaší online prezentaci. Spojíme se s vámi co nejdříve od přijetí poptávky.

Kontaktujte nás


Adresa kanceláří

Beneficio Media, s.r.o.
Myslíkova 12
120 00 Praha 2

Získejte nezávaznou cenovou nabídku nebo konzultaci

+420 777 338 288