Tvorba spotů

Tvorba spotů
Reklama.
Audio. Video.

Připravujete reklamní spot pro rádio, TV nebo kino? Nevíte si s tím rady a produkční agentury nejsou to pravé pro Vás? Pomůžeme Vám nebo se o celý projekt postaráme od A do Z. V rámci našich full-service online služeb jsme převzali tvorbu spotů pod svá křídla.

Proč investovat do kvalitního spotu?

Dobrý spot prodává. Dobrý spot odráží positioning dané značky a měl by být v souladu s ní a zároveň oslovit široké publikum díky masovému zásahu daného média.

Proč jít do realizace spotu s námi? 

Máme za sebou 100+ projektů od malých značek po velké korporáty, a tak umíme být vysoce profesionální i efektivní. Máme rozsáhlou sítí kontaktů-tvůrců. Poskládáme efektivní tým pro zajištění spotu od A-Z.

Na co se zaměřujeme
u tvorby spotů? 

Podstatnou celého spotu je hlavně skvělá a kreativní myšlenka, kterou následně tranformujeme do storyboardu doplněného o úderné textace.

Následuje výběr vhodného herce a samotná produkce, doplnění hudby a čištění zvuku. Pro tyto činnosti spolupracujeme výhradně s kvalitními partnerem, nahrávacím studiem AudioTech.

Kreativní koncept
Tvorba story a mood boardů
Výběr lokací a modelů
Postprodukce
Ohlídání využití pro většinuplatforem
Zajištění požadavků a specifikace
Animované
postprodukční spoty

Chcete vědět víc?
Čtěte
náš blog

Pravidelně píšeme tematické články. Vpravo uvádíme relevantní výběr a na všechny články se můžete podívat na našem blogu.

#marketing, #sociální sítě

Novinky na Instagramu v roce 2022

Zobrazit více
Poptejte nás

Poptávka

Rádi probereme jak můžeme kreativně nebo technicky posunout vaší online prezentaci. Spojíme se s vámi co nejdříve od přijetí poptávky.

Kontaktujte nás


Adresa kanceláří

Beneficio Media, s.r.o.
Myslíkova 12
120 00 Praha 2

Získejte nezávaznou cenovou nabídku nebo konzultaci

+420 777 338 288