Kariéra

Kariéra v Beneficio

Pohybuješ se marketingu a přemýšlíš o změně? Neradi používáme slova jako syndrom vyhoření, ale je možné, že se ti možná práce v korporátu líbila, ale už tě prostě nebaví. Nebo tam, kde působíš prostě už není prostor na tvoji realizaci. Tak proč to nezkusit v agentuře, s přátelskou atmosférou, menším kolektivem a kanceláří jen kousek od Náplavky?

Doplňujeme kolektiv seniornějšími pozicemi, kde se ti bude vše měnit pod rukama a za své úspěchy i neúspěchy si slízneš smetanu sám/a, ale i juniory, kteří nám pomohou s úkoly, na které nemáme tolik prostoru.

Aktuálně hledáme nové kolegy na pozice:

PPC online specialista

Jsi PPC/online specialista a přemýšlíš o změně? Nebo jsi se rozhodl/a pro dráhu online specialisty a chceš se realizovat na nové pozici? Hledáme kolegu/ni, který bude mluvit do celkových marketingových výsledků naší práce se specializací na PPC. Zajímá tě více informací o pozici?

Více o pozici PPC specialista

Obchodní zástupce

Hledáme samostatného obchodníka, co má drive a zkušenosti v oblasti online marketingu. Tvým úkolem bude akvizice větších webových prezentací a IT projektů (programování aplikací, vývoj software na míru). Jsi to ty, koho hledáme?

Více o pozici obchodní zástupce


Asistent/ka marketingu

Na částečný úvazek hledáme asistenta/ku online marketingu, který/á nám bude vypomáhat s agenturními klienty ale i interní administrativou. Do týmu potřebujeme kolegu/yni, který/á dodrží systematičnost pro naše klienty i naši agenturu a rád/a si vyzkouší online činnosti napříč marketingem.
Jsi spolehlivý/á, umíš dobře psát, baví Tě marketing a chceš se v tomto odvětví naučit mnohem více? Pak hledáme možná právě Tebe.

Více o pozici asistent/ka marketingu

Manažer online magazínů eticky.cz a emobilite.cz

Na pozici manažera online magazínů hledáme někoho, kdo si vezme pod křídla naše projekty online magazínů a bude řídit jejich růst a směr. Chceme být vidět, přinášet zajímavý a smysluplný obsah a chceme mít produkt, který se bude dobře prodávat. Nehledáme žádného nováčka, ale člověka rozkročeného mezi světem obchodu a marketingu.

Manažer bude mít k ruce redaktory, obchodníky a také "pravou ruku", aby měl dostatek času a kapacit na rozvojové aktivity a jednání s partnery.

Více o pozici manažer online magazínůPoptejte nás

Poptávka

Rádi probereme jak můžeme kreativně nebo technicky posunout vaší online prezentaci. Spojíme se s vámi co nejdříve od přijetí poptávky.

Kontaktujte nás


Adresa kanceláří

Beneficio Media, s.r.o.
Myslíkova 12
120 00 Praha 2

Získejte nezávaznou cenovou nabídku nebo konzultaci

+420 777 338 288