Kariéra

Kariéra v Beneficio

Pohybuješ se v marketingu a přemýšlíš o změně? Neradi používáme slova jako syndrom vyhoření, ale je možné, že se ti možná práce v korporátu líbila, ale už tě prostě nebaví. Nebo tam, kde působíš už není prostor na tvoji realizaci. Tak proč to nezkusit v agentuře, s přátelskou atmosférou, menším kolektivem a kanceláří jen kousek od Náplavky?

Doplňujeme kolektiv seniornějšími pozicemi, kde se ti bude vše měnit pod rukama a za své úspěchy i neúspěchy si slízneš smetanu sám/a, ale i juniory, kteří nám pomohou s úkoly, na které nemáme tolik prostoru.

Aktuálně hledáme nové kolegy na pozice:

PPC online specialista/ka - medior/senior

Jsi PPC/online specialista a přemýšlíš o změně a chce se zásadně zasloužit na jejím rozvoji u nás? Nebo jsi se rozhodl/a pro dráhu online specialisty a chceš se realizovat na nové pozici? Hledáme kolegu/ni, který bude mluvit do celkových marketingových výsledků naší práce se specializací na PPC. Zajímá tě více informací o pozici?

Více o pozici PPC specialista


Obchodní zástupce/kyně

Hledáme samostatného obchodníka, co má drive a zkušenosti v oblasti online marketingu. Tvým úkolem bude akvizice větších webových prezentací a IT projektů (programování aplikací, vývoj software na míru). Jsi to ty, koho hledáme?

Více o pozici obchodní zástupce


Key account manager/ka

Pohybujete se v online prostředí, ale máte raději setkávání a udržování skvělých kontaktů s lidmi? Chcete být více ve společnosti než za počítačem, ale zároveň umíte připravit dobrou prezentaci a vymýšlet řešení? Možná by vás mohla naše pozice zajímat. 

Hledáme partnera/ku na pozici Key Account Manager, přičemž key pro nás znamená stěžejní osoba pro všechny rozumné klienty, které vám dáme na starost a možná budete mít i nějaké své. Pojďte s námi pracovat na budování dlouhodobých partnerství naší digitálky s kvalitními klienty, které jsme za 10 let poznali nebo těmi, kteří s námi chtějí spolupracovat nově. Žádný akviziční obchod ani exekutiva, ale kvalitní péče o naše klienty a rozvíjení spolupráce. 

Více o pozici key accout managera/kyPoptejte nás

Poptávka

Rádi probereme jak můžeme kreativně nebo technicky posunout vaší online prezentaci. Spojíme se s vámi co nejdříve od přijetí poptávky.

Kontaktujte nás


Adresa kanceláří

Beneficio Media, s.r.o.
Myslíkova 12
120 00 Praha 2

Získejte nezávaznou cenovou nabídku nebo konzultaci

+420 777 338 288