Content creator s přesahem do grafiky ‑ externí spolupráce

Hledáme dalšího kolegu/yni, který/á nám pomůže s nabíráním obsahu pro naše klienty včetně zpracování grafických podkladů. Pokud hledáš práci na částečný úvazek/externí spolupráci, máš zkušenost s fotografováním, natáčením videí, grafickými programy, jsi kreativní a proaktivní v nápadech na poutavou grafiku, nejspíš hledáme právě tebe!

Jaká bude náplň práce?

Potřebujeme parťáka pro pořizování obsahu. Hlavní náplní tedy bude pořizování fotografií, krátká i delší videa, střih a grafická podpora.

Co požadujeme

  • Zkušenost s tvorbou obsahu a následná posprodukce (úprava fotografií, střih a úprava videa)
  • Základní přehled v trendech na sítích i v UGC
  • Orientace v grafických prostředí (Figma, Photoshop,Illustrator, Lightroom, Canva...) - pokud ale pracuješ v něčem jiném, je to na tobě, důležitý je pro nás výsledek
  • Flexibilita a časová pružnost
  • Kreativita a proaktivita v návrzích na finálních výstupech
  • Přesah do marketingového myšlení
  • Zodpovědnost a dodržování termínů

Co nabízíme

  • Externí spolupráci
  • Kvalitní zázemí zaběhlé agentury

Zaujali jsme Vás? Zašlete nám Vaše CV, profil či jakékoli doplňující informace na  [email protected]

Máme důvěru skvělých klientů

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12