Digitalizace malých a středních firem? Většinu vyřešíme webovým vývojem.

Beneficio Blog

Jakub Kofroň
Jakub Kofroň

28. 2. 2022
3 minut

JSME DIGITÁLNÍ AGENTURA

Specializujeme se na profesionální weby, firemní portály, klientské zóny, aplikace, programování na zakázku, správu webů a datový marketing.

Digitalizace malých a středních firem? Většinu vyřešíme webovým vývojem.

Jsme digitální agentura, tvoříme pokročilé webové prezentace, které spolupracují se stovkami nástrojů a řešení. To vše můžeme spojit v digitalizaci většiny malých a středních firem či projektů nebo veřejných služeb. Pojďte se podívat, co vše můžeme efektivně vyřešit a jak. 

Na úvod

Digitální agentura je výraz, který vznikl právě z důvodu narůstajícího přesahu agentur od webu k dalšímu programování a nástrojům, které automatizují procesy, šetří čas i peníze. 

 

Od webu k digitalizaci firmy nebo projektu

Při zahájení každé spolupráce dochází ke spoustě jednání a zasazování nového webu do kontextu firemních procesů, produktových potřeb nebo oborových specifik. Právě v tento moment vždy začínáme pozorovat různá zákoutí, která by mohla mít mnohem jednodušší a efektivnější flow či řešení. 

Najednou začínají ze všech projektů vyvstávat možnosti, které mohou zcela zjednodušit spousty vnitrofiremních, ale i pro zákaznických aktivit. Ty často nespadají nebo nejdou vyřešit standardním nastavením účetního programu, CRM, nebo dalších používaných SW. 

Vzhledem ke složitosti vývoje formou desktopových aplikací a software může být nepředstavitelné, že by si malá či střední firma mohla dovolit vyvíjet vlastní software na míru. 

A právě zde přichází na řadu využití webových technologií pro digitalizaci malých a středních firem. 

Váš web toho na pozadí může umět spousty nebo mít i vlastní odnož

Prakticky každý web, který děláme, má něco na pozadí navíc. Ať se jedná o optimalizační nástroje pro kurýry našich klientů, automatické hromadné fakturování, ověřování dokumentů formou smartphonů nebo další featury, které ohromně šetří čas i peníze, ale zároveň nestojí statisíce. 

Pro složitější potřeby může navíc vzniknout vedlejší produkt, aplikace, například pro interní potřeby nebo komunikaci se zákazníkem. 

Digitalizace vaší firmy tak může mít formu tvorby jednoduchého software pro sdílení firemních dat, také podobu klientské zóny pro komunikaci s vašimi klienty…

Digitalizace malých a středních firem formou open source a běžně dostupných cloudových nástrojů

V zahraničí je zcela běžnou podobou digitalizace malých a středních firem forma konzultací,  které učí majitele/ředitele malých a středních firem efektivně využívat již dostupné nástroje, umět je propojit a implementovat do firmy. I s tím Vám umíme pomoci, a také  najít rychlé, funkční a nenákladné řešení.

Velkou část potřeb můžeme vyřešit i implementací takových nástrojů,  jako jsou nástroje od Microsoftu nebo Googlu. Využíváme například Google maps Api, práci s Google drive a další hostingové služby Googlu. 

Výsledná podoba menšího firemního software tak může být složena z několika Google nástrojů, i třeba jen malým vlastním SW, které je dokáže propojit a získat vše potřebné pro moderní řízení firmy, projektu nebo veřejné instituce. 

API a automatizace - základ digitalizace malých a středních firem

To co jste v malé a střední firmě nechtěli slyšet, byla slova “IT konzultantů” účetních SW - vše musíte přesunout sem a smířit se s tím jak to funguje, nebo zaplatit statisíce pro custom řešení.

Nám stačí API ze všech SW, bank a dalších nástrojů a dokážeme s nimi dále pracovat mnohem jednodušeji a rychleji. 

Digitalizace malých a středních firem je fenoménem, který má pomáhat a usnadňovat práci a ne vytvářet další pracovní místa pro IT specialisty. 

Stačí nám znát vaše potřeby, systém jakým fungujete, nástroje, které používáte nebo se kterými byste rádi pracovali. My se postaráme o zajištění všech informací a možností těchto nástrojů a přijdeme s nejefektivnějším řešením. 

Web na Webflow

Jako poslední nebo možná první část Vaší poptávky bude hrát roli web. Právě ten dokážeme nyní řešit také mnohem efektivněji, a to použitím technologie Webflow, která nám umožňuje stavět profesionální web za mnohem nižší náklady na vývojáře. Rychlé, kompatibilní řešení nám umožní začít nebo završit proces digitalizace i Vaší firmy, projektu nebo instituce. 

Cítíte, že by se digitalizace měla dotknout i Vás? Hledáte nová řešen, jak vše dělat lépe a moderněji? Zkuste se nám ozvat. Můžeme začít s nezávaznou spoluprací ve formě konzultací, kde budeme hledat řešení. Budeme se těšit!

Jakub Kofroň

Jakub Kofroň

Je spoluzakladatelem agentury. Vystudoval VŠE a ESCP v Madridu, již 10 let se věnuje strategickému marketingu, UX a onlinu. Jakub má zároveň bohaté zkušenosti s budováním vlastní značky spodního prádla, která je dnes velmi úspěšná již na několika trzích evropy.

Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na sociálních sítích.

Další doporučené články

Novinky na Instagramu pro rok 2023

Zobrazit více

Online reklama kdysi a dnes: kde je vlastně pravda

Zobrazit více
Poptejte nás

Poptávka

Rádi probereme jak můžeme kreativně nebo technicky posunout vaší online prezentaci. Spojíme se s vámi co nejdříve od přijetí poptávky.

Kontaktujte nás


Adresa kanceláří

Beneficio Media, s.r.o.
Myslíkova 12
120 00 Praha 2

Získejte nezávaznou cenovou nabídku nebo konzultaci

+420 777 338 288